Spelplan

April

fredag 10 april Trollhättan FP  
lördag 11 april Örebro Brunnsparken  
måndag 13 april Birka Line  
tisdag 14 april Birka Line  
fredag 17 april Skara Fokus FP  
lördag 18 april Långås  
fredag 24 april Grevie Grevieparken  
lördag 25 april Uppsala Fyrispark  
torsdag 30 april Lane Loge  

Maj

fredag 1 maj Nordli Liernehallen Samfundshus  
lördag 2 maj Nälden Nässkottshallen  
lördag 9 maj Kungälv FP Nostopdans Sounders  
fredag 22 maj Bäckefors FP  
lördag 23 maj Finspång Hasselbackens Festplats  
onsdag 27 maj Jönköping Fröjden  
fredag 29 maj Ursands Camping  
lördag 30 maj Främmestad Råglannaparken  

Juni

onsdag 3 juni Göteborg Stena Danica  
fredag 5 juni Liseberg Polketten  
söndag 7 juni Götene FP  
fredag 12 juni Flå Vassfardansen  
lördag 13 juni Kåtebol Festplatsen  
onsdag 24 juni Gårdserud Gårdsjölogen  
fredag 26 juni Östersund Sandviken Camping  
lördag 27 juni Storuman Ishallen Storumandagarna  
söndag 28 juni Täfteå Loge  

Juli

fredag 3 juli Sölvesborg Stortorget  
lördag 4 juli Urshult Kärrasands Camping  
söndag 5 juli Frillesås Stättareds Gård  
tisdag 7 juli Haverdal Västerhagen  
fredag 10 juli Lane Loge  
lördag 11 juli Stockholm Skansen Galejan  
måndag 13 juli Malung Dansbandsveckan  
tisdag 14 juli Örebro Brunnsparken  
fredag 17 juli Docksta Camping  
lördag 18 juli Överkalix Brännaberget  
tisdag 21 juli Bettna Broby Festplats  
onsdag 22 juli Tanumshede Utängens Loge  
torsdag 23 juli Skövde  
fredag 24 juli Östhammar Krutudden  
söndag 26 juli Falun Lilltorpet  
tisdag 28 juli Hedesunda Ön  
onsdag 29 juli Stjärnsund FP  
torsdag 30 juli Barva Loge  
fredag 31 juli Sandhem Sägnernas Hus  

Augusti

lördag 1 augusti Lane Loge  
fredag 14 augusti Mariestad Folkparksdansen Karlsholme  
lördag 15 augusti Bjurberget Älgsjövallen  
fredag 21 augusti Lerdala Gröna Lund  
lördag 22 augusti Alafors Furulundsparken  
torsdag 27 augusti Stockholm Gröna Lund  
fredag 28 augusti Bergvik FP  
lördag 29 augusti Uppsala Fyris Park  

Våra partners